מידע ומאמרים מידע ומאמרים

מידע ומאמרים

קרן מגוריט רכשה 59 דירות בירושלים ב-140 מיליון שקל

הקרן שמתמחה בדיור להשכרה ארוכת טווח רכשה מחברת יהלומית פרץ 59 דירות בפרויקט חדש בשכונת ארנונה. זאת בנוסף לשני פרויקטים של הקרן בבירה

שיתוף

קרן מגוריט ממשיכה להרחיב את פעילותה בתחום הדיור להשכרה ארוכת טווח: הקרן דיווחה היום (ה') כי רכשה 59 דירות חדשות מוכנות לאכלוס בפרויקט חדש בשכונת ארנונה בירושלים עבור 140 מיליון שקל.

את הדירות הממוקמות בשלושה בניינים וכוללות 4-5 חדרים רכשה מגוריט מחברת יהלומית פרץ. החברה צפויה להעמיד את הדירות להשכרה ארוכת טווח בימים הקרובים.

הדירות בשכונת ארנונה ירושלים שרכשה קרן מגוריט
הדירות בשכונת ארנונה ירושלים שרכשה קרן מגוריט
צילום: חברת מגוריט

מדובר בעסקה שלישית של מגוריט בירושלים, לאחר שזכתה בשיתוף עם מנרב בפרויקט של דירה להשכיר בשכונת מלחה וכן בבעלותה בניין שלם, במיקום קורץ במרכז העיר אשר נמצא בימים אלו בהליך של השבחה.

בתחילת השבוע דיווחה מגוריט על עסקה לרכישת 30 דירות בפרויקט להשכרה בשכונת הרצליה הירוקה בתמורה ל-62 מיליון שקל, ומאז תחילת השנה התקשרה החברה ב-5 עסקאות שונות בהיקף של כ-356 מיליון שקל. 

הקרן הנפיקה מניות לגופים מוסדיים בגובה  414 מיליון שקל בנובמבר 2019. כיום עומד מלאי הדירות שבבעלותה על 1,250 דירות, מתוכן 340 מאוכלסות או מוכנות לאכלוס, והיתר בשלבי ביצוע ותכנון שונים. מאז הפכה לציבורית מגוריט בספטמבר 2016 ביצעה שלוש הקצאות פרטיות אחת של 70 מיליון שקל ל-6 גופים באוגוסט 2018, הקצאה פרטית של 22.5 מיליון שקל מפסגות וילין לפידות במרץ 2019, והקצאה פרטית נוספת של 10 מיליון שקל במהלך 2019 להראל ושירביט.

לצד נכסיה של הקרן בירושלים, למגוריט 5 פרויקטים בתל אביב, 2 בהרצליה וכן פרויקטים בגבעת שמואל, רמת גן, פתח תקוה, קרית אונו, רמלה, באר יעקב, חולון, ראשון לציון ובני ברק.

 

לצפייה בכתבה בכלכליסט